رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام زیلکوفسکی و پیتلاسینسکی با حضور بسیاری از مدعیان عنوان‌دار دنیا در شهر ورشو لهستان برگزار شد.

به گزارش فرتاک ورزشی ،

رده بندی نفرات برتر این رقابت‌ها که با درخشش مدعیانی همچون قهرمانی اوتا، استابلر، لورینچ، خینچیگاشویلی، گوگایف و شعبان اف همراه بود به شرح زیر است:

 

کشتی فرنگی:

 

۵۹ کیلوگرم : ۱- شینوبا اوتا (ژاپن) ۲- سرگئی املین (روسیه)۳- فومیتا کنچیرو (ژاپن) و کانیبک ژول چبکوف (قرقیزستان)

 

۶۶ کیلوگرم: ۱- آرتم سورکوف (روسیه) ۲- سوسلان دائوروف (بلاروس) ۳- فردریک بیجرس (دانمارک) و متس برناتک (لهستان)

 

۷۱ کیلوگرم: ۱- فرانک استابلر (آلمان) ۲- بالینت کورپاسی (آلمان) ۳- ابویزید مانتسیگوف (روسیه) و شماگی بلوکوادزه (گرجستان)

 

۷۵ کیلوگرم : ۱- الکساندر چهیریکین (روسیه) ۲- کازبک کیلوف (بلاروس) ۳- یوری دنیسوف (روسیه) و تاماش لورینچ (مجارستان)

 

۸۰ کیلوگرم: ۱- الکساندر میشایل کسیدیس (سوئد) ۲- برهان آکبوداک (ترکیه) ۳- امرا کوش (ترکیه) و گادژی مراد دژالالوف (روسیه)

 

۸۵ کیلوگرم : ۱- ویکتور لورینچ (مجارستان) ۲- داوید چاکوتادزه (روسیه) ۳- عظمت کوستوبائف (روسیه) و رابرت کوبلیاشویلی (گرجستان)

 

۹۸ کیلوگرم : ۱- فلیکس بالدائف (نروژ) ۲- الکساندر گولووین (روسیه) ۳- پیتر اوهلر (آلمان) سرگئی استارودوب (بلاروس)

 

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- لوان آروبلی (گرجستان) ۲- مانتاس کنیستائوتاس (لتونی) ۳- گئورگی چوگوشویلی (گرجستان) و بالینت لام (مجارستان)

 

کشتی آزاد:

 

۵۷ کیلوگرم: ۱- نوریسلام سانایف (قزاقستان) ۲- ژاندوس اسماعیل اف (قزاقستان) ۳- گابیت تولپبای (قزاقستان) و ولادمیر دوبوف (بلغارستان)

 

۶۱ کیلوگرم: ۱- ولادمیر خینچیگاشویلی (گرجستان) ۲- آندری پرپلیتا (مولداوی) ۳- بکا لومتادزه (گرجستان) و سایاتبک اورازف (قزاقستان)

 

۶۵ کیلوگرم: ۱- آلان گوگایف (روسیه) گئورگی کالیف (بلاروس) ۳- الیاس ژومای (قزاقستان) و میژان آشیروف (قزاقستان)

 

۷۰ کیلوگرم: ۱- زورابی لاکوبیشویلی (گرجستان) ۲- ماگومد حبیب گادجی ماگمدوف (روسیه) ۳- نیکولای کورتیف (بلغارستان) و میهایل ساوا (مولداوی)

 

۷۴ کیلوگرم: ۱- علی شعبان اف (بلاروس) ۲- ژیگر ذکیراف (قزاقستان) ۳- گالیمجان یوزربایف (قزاقستان) و آوتاندیل کنتچادزه (گرجستان)

 

۸۶ کیلوگرم: ۱- ولادیسلاو والیف (روسیه) ۲- زیوگنی بارانوفسکی (لهستان) ۳- داوید خوتیشویلی (گرجستان) و عظمت دولت بیکوف (قزاقستان)

 

۹۷ کیلوگرم: ۱- الکساندر هوشتین (بلاروس) ۲- مامد ابراگیموف (قزاقستان) ۳- الیزبار اودیکادزه (گرجستان) و باخدولت آلمنتای (قزاقستان)

 

۱۲۵ کیلوگرم: ۱- دانیل لیگتی (مجارستان) ۲- زلیم خان خیزریف (روسیه) ۳- گئورگی مشویلدیشویلی (گرجستان) و اینکار یرموکامبت (قزاقستان)

 

انتهای پیام/