با حکم افشارزاده مدیر روابط عمومی باشگاه استقلال تغییر کرد

به گزارش سرویس فوتبال لیگ برتر فرتاک ورزشی، پس از استعفای محمودرضا بابایی نواده از مدیریت روابط عمومی باشگاه استقلال، بهرام افشارزاده طی حکمی محمد حسین زرندی را به عنوان مدیر واحد روابط عمومی باشگاه استقلال انتخاب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است: جناب آقای محمد حسین زرندی سلام علیکم، با توجه به استعفا جناب آقای محمود رضا نواده بابایی از سمت مدیریت روابط عمومی باشگاه و نظر به شایستگی، تعهد و حسن اخلاق تان، بدینوسیله جنابعالی به عنوان مدیر روبط عمومی شرکت فرهنگی ورزشی استقلال ایران منصوب می کنم.

انتظار می رود در حوزه اطلاع رسانی و تولید محتوای صحیح با رعایت قید صحت، دقت، سرعت و آگاهی بخشی هواداران از اقدامات انجام شده و همچنین ساماندهی رسانه های مجازی و الکترونیکی اهتمام ویژه ای معمول نموده و در تعامل مستمر با رسانه های گروهی کوشا باشید. بدیهی است گزارش عملکرد آن حوزه را به صورت منظم و هفتگی به شورای عالی اطلاع رسانی باشگاه ارسال و سیاست های رسانه ای باشگاه جهت اجرا از طریق آن شورا ابلاغ خواهد شد.

در پایان از زحمات و تلاشهای صادقانه و مجدانه جناب آقای محمود رضا نواده بابایی در دوران تصدی سمت روابط عمومی تشکر و قدردانی می نمایم.

بهرام افشارزاده مدیرعامل

 

انتهای پیام/