نخستین نماینده ایران در المپیک الهه احمدی است که روز شنبه 16 مرداد به مصاف رقیبانش می رود.

به گزارش فرتاک ورزشی، شانزدهمین دوره رقابت های المپیک روز 5 شنبه به طور رسمی آغاز می شود و 64 ورزشکار ایران در 14 رشته کشتی(آزاد و فرنگی)، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، تیراندازی، تیر وکمان، بوکس، جودو،   شنا، والیبال، دوچرخه سواری، تنیس روی میز، قایقرانی و شمشیربازی برای کسب مدال به رقابت می پردازند.این اتفاق در حالی می افتد که با توجه به اختلاف ساعت ایران با برزیل هواداران در بعضی از  رشته ها مثل کشتی(در یکی دو وزن)،تکواندو و وزنه برداری برای اینکه بتوانند مسابقات ورزشکاران را ببینند باید از خوابشان بزنند.

تاریخ

رشته ورزشی

ورزشکار

ساعت(به وقت ایران)

شنبه 16 مرداد(6 آگوست)

تیراندازی(تمفنگ بادی 10 متر)

الهه احمدی

از ساعت 16 مرحله مقدماتی

 

از ساعت 18 فینال

شنبه 16 مرداد(6 آگوست)

تیراندازی(تمفنگ بادی 10 متر)

نجمه خدمتی

از ساعت 16 مرحله مقدماتی

 

از ساعت 18 فینال

شنبه 16 مرداد(6 آگوست)

تنیس روی میز

نوشاد عالمیان

از ساعت 16:30 مرحله مقدماتی زنان  و مردان و دور اول زنان

 

از ساعت 22 دور اول زنان و مردان

شنبه 16 مرداد(6 آگوست)

تنیس روی میز

ندا شهسواری

از ساعت 16:30 مرحله مقدماتی زنان  و مردان و دور اول زنان

 

از ساعت 22 دور اول زنان و مردان

شنبه 16 مرداد(6 آگوست)

تنیس روی میز

نیما عالمیان

از ساعت 16:30 مرحله مقدماتی زنان  و مردان و دور اول زنان

 

از ساعت 22 دور اول زنان و مردان

شنبه 16 مرداد(6 آگوست)

دوچرخه سواری(استقامت جاده)

-

از ساعت 17

شنبه 16 مرداد(6 آگوست)

قایقرانی(رویینگ تک نفره)

 

 

(مهسا جاور)

از ساعت 16

یکشنبه 17 مرداد (7 آگوست)

تنیس روی میز

 

از ساعت 2:30 دور اول مردان و دور دوم زنان

 

از ساعت 16:30 تدور دوم مردان و زنان

یکشنبه 17 مرداد (7 آگوست)

تنیس روی میز

 

از ساعت 2:30 دور اول مردان و دور دوم زنان

 

از ساعت 16:30 تدور دوم مردان و زنان

یکشنبه 17 مرداد (7 آگوست)

تنیس روی میز

 

از ساعت 2:30 دور اول مردان و دور دوم زنان

 

از ساعت 16:30 تدور دوم مردان و زنان

یکشنبه 17 مرداد (7 آگوست)

جودو وزن 66 کیلوگرم

علیرضا خجسته فر

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 22:30 فینال

یکشنبه 17 مرداد (7 آگوست)

تیراندازی(تپانچه بادی 10 متر زنان)

گلنوش سبقت الهی

از ساعت 16:30 مقدماتی

 

از ساعت 18:30 فینال

یکشنبه 17 مرداد (7 آگوست)

بوکس وزن 81- کیلوگرم

احسان روزبهانی

از ساعت 18:30 مقدماتی

دوشنبه 18 مرداد(8 آگوست)

تنیس روی میز

در صورت صعود نمانیده های ایران به مرحله بعدی

از ساعت 1:30 دور سوم مردان و زنان

دوشنبه 18 مرداد(8 آگوست)

والیبال (ایران-آرژانتین)

-

از ساعت 6:05

دوشنبه 18 مرداد(8 آگوست)

تیرو کمان

زهرا نعمتی

از ساعت 16:30 مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

 

از ساعت 22:30 مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم

 

از 18 تا 20 مرداد رقابت این دومرحله برگزار می شود.

دوشنبه 18 مرداد(8 آگوست)

تیراندازی(تفنگ 10 متر بادی مردان)

پوریا نوروزیان

از ساعت 16:30 مقدماتی

 

از ساعت 19:30 فینال

سه شنبه 19 مرداد(9 آگوست)

تیراندازی(تپانچه 25 متر زنان)

(گلنوش سبقت الهی)

از ساعت 16:30 مقدماتی بخش دقت

 

از ساعت 19:30 مقدماتی بخش سرعت

 

از ساعت 23 فینال

سه شنبه 19 مرداد(9 آگوست)

جودو وزن 81 -کیلوگرم

سعید ملایی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 22:30 فینال

سه شنبه 19 مرداد(9 آگوست)

شنا(200 متر قورباغه)

آریا نسیمی شاد

از ساعت 20:30 مرحله گروهی

چهارشنبه‌20مرداد(10آگوست)

والیبال(لهستان -ایران)

-

ساعت 35 دقیقه بامداد

چهارشنبه‌20مرداد(10آگوست)

دوچرخه سواری (تایم تریل انفرادی)

-

از ساعت 16

چهارشنبه‌20مرداد(10آگوست)

شمشیربازی

علی پاکدامن

از ساعت 16 مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی

چهارشنبه‌20مرداد(10آگوست)

شمشیربازی

مجتبی عابدینی

از ساعت 16 مرحله مقدماتی و یک چهارم نهایی

پنج شنبه‌21مرداد(11 اگوست)

شمشیربازی

در صورت راهیابی ایران به مرحله بعد

از ساعت 1 بامداد نیمه نهایی و فینال

پنج شنبه‌21مرداد(11 اگوست)

تیراندازی(تفنگ سه وضعیت زنان)

مه لقا جام بزرگ

از ساعت 16:30 مقدماتی

 

از ساعت 19:30 فینال

پنج شنبه‌21مرداد(11 اگوست)

تیراندازی(تفنگ سه وضعیت زنان)

نجمه خدمتی

از ساعت 16:30 مقدماتی

 

از ساعت 19:30 فینال

پنج شنبه‌21مرداد(11 اگوست)

والیبال(ایران-کوبا)

-

ساعت 17

پنج شنبه‌21مرداد(11 اگوست)

جودو وزن 100-کیلوگرم

جواد محجوب

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 22:30 فینال

جمعه 22 مرداد(12 آگوست)

دوومیدانی(پرتاب دیسک)

احسان حدادی

از ساعت 17 مقدماتی

جمعه 22 مرداد(12 آگوست)

دوومیدانی(پرتاب دیسک)

محمود صمیمی

از ساعت 17 مقدماتی

جمعه 22 مرداد(12 آگوست)

دوومیدانی(پرتاب وزنه زنان)

لیلا رجبی

از ساعت 17 مقدماتی

جمعه 22 مرداد(12 آگوست)

دوومیدانی(پیاده روی)

حمید زورآوند

از ساعت 22

شنبه 23 مرداد(13 آگوست)

وزنه برداری دسته 85 کیلوگرم

کیانوش رستمی

از ساعت 2:30 بامداد

شنبه 23 مرداد(13 آگوست)

دوومیدانی(پرش طول)

محمد ارزنده

از ساعت 3:50 بامداد مقدماتی

شنبه 23 مرداد(13 آگوست)

دوومیدانی(دوی 100 متر)

حسن تفتیان

از ساعت 17 مقدماتی

شنبه 23 مرداد(13 آگوست)

دوومیدانی(دوی 100 متر)

رضا قاسمی

از ساعت 17 مقدماتی

شنبه 23 مرداد(13 آگوست)

دوومیدانی(پرتاب دیسک)

احسان حدادی

از ساعت 17 فینال

شنبه 23 مرداد(13 آگوست)

دوومیدانی(پرتاب دیسک)

محمود صمیمی

از ساعت 17 فینال

شنبه 23 مرداد(13 آگوست)

والیبال (مصر -ایران)

-

ساعت 17

یکشنبه 24 مرداد(14 آگوست)

وزنه برداری دسته 94 کیلوگرم

سهراب مرادی

از ساعت 2:30 بامداد

یکشنبه 24 مرداد(14 آگوست)

دوومیدانی(دوی 100 متر)

رضا قاسمی

از ساعت 3:50 بامداد نیمه نهایی و فینال

یکشنبه 24 مرداد(14 آگوست)

دوومیدانی(دوی 100 متر)

حسن تفتیان

از ساعت 3:50 بامداد نیمه نهایی و فینال

یکشنبه 24 مرداد(14 آگوست)

تیراندازی(تفنگ سه وضعیت مردان)

پوریا نوروزیان

از ساعت 16:30 مقدماتی

 

از ساعت 20:30 فینال

یکشنبه 24 مرداد(14 آگوست)

کشتی فرنگی وزن 59 کیلوگرم

حمید سوریان

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

یکشنبه 24 مرداد(14 آگوست)

کشتی فرنگی وزن 75 کیلوگرم

سعید عبدولی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

دوشنبه 25 مرداد(15 آگوست)

کشتی  فرنگی وزن 85 کیلوگرم

حبیب الله اخلاقی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

دوشنبه 25 مرداد(15 آگوست)

کشتی فرنگی وزن 130 کیلوگرم

بشیر باباجان زاده

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

دوشنبه 25 مرداد(15 آگوست)

والیبال( ایران - روسیه)

-

ساعت 22:30

سه شنبه26مرداد(16 آگوست)

وزنه برداری دسته 105 کیلوگرم

محمد رضا براری

از ساعت 2:30 بامداد

سه شنبه26مرداد(16 آگوست)

کشتی فرنگی وزن 66 کیلوگرم

امید نوروزی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

سه شنبه26مرداد(16 آگوست)

کشتی فرنگی وزن 98 کیلوگرم

قاسم رضایی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

چها‌ر‌شنبه27مرداد(17آگوست)

وزنه برداری دسته 105+کیلوگرم

بهداد سلیمی

از ساعت 2:30 بامداد

چها‌ر‌شنبه27مرداد(17آگوست)

تکواندو وزن 58-کیلوگرم

فرزان عاشورزاده

از ساعت 16:30 مقدماتی

 

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

چها‌ر‌شنبه27مرداد(17آگوست)

دوومیدانی - پرتاب چکش))

 

کاوه موسوی

از ساعت 17 مقدماتی

چها‌ر‌شنبه27مرداد(17آگوست)

دوومیدانی - پرتاب چکش))

 

پژمان قلعه نویی

از ساعت 17 مقدماتی

پنجشنبه28مرداد (18 آگوست)

تکواندو وزن 58-کیلوگرم

 

فرزان عاشورزاده(درصورت راهیابی)

از ساعت 3:30 بامداد شانس مجدد وفینال

پنجشنبه28مرداد (18 آگوست)

تکواندو وزن 57- کیلوگرم زنان

کیمیا علیزاده

از ساعت 16:30 مقدماتی

 

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

جمعه 29 مرداد (19 آگوست)

تکواندو وزن 57-کیلوگرم زنان

کیمیا علیزاده

از ساعت 3:30 شانس مجدد و فینال

جمعه 29 مرداد (19 آگوست)

کشتی آزاد وزن 57 کیلوگرم

حسن رحیمی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

جمعه 29 مرداد (19 آگوست)

کشتی آزاد وزن 74 کیلوگرم

حسن یزدانی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

جمعه 29 مرداد (19 آگوست)

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

مهدی خدابخشی

از ساعت 16:30 مقدماتی

 

از ساعت 22:30  یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

شنبه 30 مرداد(20 آگوست)

تکواندو وزن 80-کیلوگرم

مهدی خدابخشی(در صورت راهیابی)

از ساعت  3:30 بامداد فینال

شنبه 30 مرداد(20 آگوست)

کشتی آزاد وزن  86 کیلوگرم

علیرضا کریمی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

شنبه 30 مرداد(20 آگوست)

کشتی آزاد وزن  125 کیلوگرم

کمیل قاسمی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

شنبه 30 مرداد(20 آگوست)

تکواندو  وزن 80+کیلوگرم

 

سجاد مردانی

از ساعت 16:30 مقدماتی

 

از ساعت 22:30 یک چهارم نهایی و نیمه نهایی

یکشنبه 31 مرداد(21 آگوست)

تکواندو  وزن 80+کیلوگرم

سجاد مردانی(در صورت راهیابی)

از ساعت 3:30 بامداد شانس مجدد و فینال

یکشنبه 31 مرداد(21 آگوست)

کشتی آزاد وزن 65 کیلوگرم

میثم نصیری

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

یکشنبه 31 مرداد(21 آگوست)

کشتی آزاد وزن 97 کیلوگرم

رضا یزدانی

از ساعت 17:30 مقدماتی

 

از ساعت 23:30 فینال

یکشنبه 31 مرداد(21 آگوست)

)       دوومیدانی- ماراتن)

محمد جعفر مرادی

از ساعت 17

 

 

انتهای پیام/
کلمات کلیدی: المپیک ریو 2016 -