مرحله دوم انتخابی تیم نونهالان دختر و پسر روز پنج شنبه مورخ 21 مرداد در شهرستان ساری در سالن مرحوم بهروش ببه مناسب دهه کرامت برگزار می گردد. نفرات برتر این انتخابی جهت حضور در رقابت های قهرمانی کشور از تاریخ 28 تا 31 مرداد ماه راهی استان لرستان می شوند.

به گزارش فرتاک ورزشی، شرایط برگزاری انتخابی مرحله دوم نونهالان به شرح ذیل می باشد:

بانوان//

وزن کشی:پنج شنبه 1395/05/21 ساعت 7 الی 8 صبح در محل مسابقات می باشد

زمان برگزاری مسابقات:روز پنج شنبه 21 مرداد ماه راس ساعت 8 صبح

آقایان//

وزن کشی: پنج شنبه 1395/05/21 ساعت 11 الی 12 ظهر در محل هیات تکواندو استان مازندران می باشد

زمان برگزاری مسابقات: روز پنج شنبه 21 مرداد ماه راس ساعت 14 ظهر

محل برگزاری مسابقات: ساری جنب اداره مخابرات سالن مرحوم بهروش (آذربایجانی ها)

اسامی دعوت شدگان به مرحله دوم مسابقات انتخابی جهت اعزام به قهرمانی کشور:

بانوان//

وزن اول : زینب سلمانزاده و فاطمه امانی

وزن دوم:هانیه حسن نژاد و زهرا ریاحی فر

وزن سوم:پونه حقیقی و همتا برجسته

وزن چهارم: فاطمه پورمند و عاله شعبانپور 

وزن پنجم: عالمه پوشیان و محدثه عزیزخانی

وزن ششم:بهاره دادو و شقایق صادق پور

وزن هفتم:مهشید دادو و نازنین تنکابنی

وزن هشتم: مهرآسا هدایت نژاد و مهسا رشیدنژاد

وزن نهم: ویدا خانلرزاده و مریم احمدی

وزن دهم: تینا مدانلو و رمینا سلمانپور

اعضای کمیته فنی:

هانیه برجسته - سعیده نصیری - مریم رضانژاد- مهشاد خزایی- شیدا شاعاری- منیره پورمند- فاطمه علیجان بابازاده - زهرا شاملی - دریا نعیمایی- طناز ولی پور-سیده فائزه حسینی-  فاطمه اندرواژ- شهربانو رجب پور - زهرا کاویانی- پریماه قلی نژاد

آقایان//

وزن اول: پارسا کمالی- رسول جمشیدی- سینا دهقان- علی شفیع زاده- جواد قبادی

وزن دوم:علیرضا حسین پور - علی حسین خیرخواه- مجتبی کهن روز- محمدکاکو

وزن سوم: مهدی طهماسبی - امیرعلی یعقوبی- صابررضازاده- پارسا براری

وزن چهارم:فرهاد اخوتیان- مهدی کریمی- عرفان جمشیدی- سهراب گنجیان

وزن پنجم:امیرحسین صفرپور- محمدرضا عیوضی - حسین کلانتریان

وزن ششم: حسین صالحی - رضا مهدوی- امیرحسین احمدی - امیرعلی نصیری

وزن هفتم:کیارش برزگر- آرش برزگر- امیرمحمد صدری

وزن هشتم: حسین ذوالفقاری- ابوالفضل اصغری

وزن نهم: امیرحسین کیاکجوری- مرتضی موسوی

وزن دهم: احمدرضا یزدان پناه - ابوالفضل دولتشاهی - حسام حسین زاده - علیرضا اسماعیل زاده

اعضای کمیته فنی:

علی قاسمی - امیررضا شهرستانی - علی قاسمپور - جاوید حسینی - امیرحسین ساداتی - محمدنصیری - مصطفی فغانی - امید رنجبر - محمدرضا شعبانی - سید محمد نبوی- محمدجواد اسماعیل پور - باربد جباری

به همراه داشتن کلیه لوازم مبارزه (محافظ صورت و جوراب الکترونیکی) الزامی است.

جهت برگزاری بهتر مسابقات در روند انتخاب بازیکنان تنها مربیان می توانند در سالن حضور پیدا کنند لذا از حضور خانواده های محترم در روز انتخابی در سالن مسابقه ممانعت به عمل می آید.

خبرنگار: "زهرا نجات"

 

انتهای پیام/