برنامه پنجمین روز از رقابت های المپیک مشخص شد و نمایندگان کشورمان در رشته های مختلف به مصاف حریفان خود خواهند رفت

به گزارش سرویس المپیک فرتاک ورزشی، اروان ایران با 64 ورزشکار در 14 رشته ورزشی شامل کشتی (آزاد و فرنگی)، وزنه برداری، جودو، تیراندازی (تفنگ و کمان)، والیبال، تکواندو، بوکس، دوومیدانی، شمشیر بازی، قایقرانی، تنیس روی میز، دوچرخه سواری و شنا در این دوره از رقابت ها حضور دارد.

 

در پنجمین روز از رقابت های المپیک نمایندگان کشورمان در رشته های بومس،تیراندازی،والیبال و جودو با حریفان خود به رقابت می پردازند.

 

احسان روزبهانی در رشته بوکس ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران به مصاف حریف خود می رود.

 

گلنوش سبقت الهی در رشته تیراندازی ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران مسابقه خواهد داد.

 

در وزن ۶۶ کیلوگرم جودو علیرضا خجسته فر به میدان می رود.

 

تیم ملی والیبال نیز در اولین تجربه حضور خود به مصاف تیم آرژانتین خپاهد رفت.

 

مهسا جاور در روئینگ تک نفره ساعت 9 صبح روز یکشنبه به وقت محلی و ساعت 16 و 30 دقیقه به وقت تهران در مرحله شانس مجدد به آب می زند. 

 

برنامه پنجمین روز رقابت های المپیک ریو

 

برنامه سایر رقابت های دومین روز المپیک ریو به شرح زیر است: 

 

رشته تیراندازی با کمان

 

گروه بانوان 

 

مکزیک و گرجستان ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

 

ژاپن و اوکراین ساعت ۹:۲۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۵۵ به وقت ایران

 

برزیل و ایتالیا ساعت ۹:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۲۰ به وقت ایران

 

هند و کلمبیا ساعت ۱۰:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۴۵ به وقت ایران

 

چین تایپه ساعت ۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران

 

کره جنوبی ساعت ۱۴:۲۵ به وقت برزیل ساعت ۲۱:۵۵ به وقت ایران

 

چین ساعت ۱۴:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۲۰ به وقت ایران

 

روسیه ساعت ۱۵:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۴۵ به وقت ایران 

 

نیمه نهایی تیمی ۱۵:۴۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۱۳ به وقت ایران

 

فینال ساعت ۱۶:۳۹ به وقت برزیل و ۹ دقیقه بامداد به وقت ایران

 

اهدای مدال ۱۶:۳۹ و ۱۷:۰۷ به وقت برزیل و ۹ دقیقه بامداد ۳۷ دقیقه بامداد به وقت ایران

 

رشته ژیمناستیک

 

 بخشبانوان ساعت ۹:۴۵ تا ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۵ و ساعت ۴ بامداد به وقت ایران برگزار می‌شود.

 

رشته بسکتبال

 

 گروه بانوان 

 

تیم‌های آمریکا و سنگال ساعت 12 به وقت برزیل ساعت 19 به وقت ایران برگزار می‌شود.

 

صربستان و اسپانیا ساعت 14:15به وقت برزیل و ساعت 21:45 به وقت ایران

 

استرالیا و ترکیه ساعت 17:30 به وقت برزیل و ساعت 1 بامداد به وقت ایران

 

بلا‌روس و فرانسه 19:45 به وقت برزیل و 3:15 بامداد به وقت ایران

 

بخش مردان 

 

تیم‌های برزیل و لیتوانی ساعت 14:15وقت برزیل و ساعت 21:45 به وقت ایران

 

کرواسی و اسپانیا ساعت 19 به وقت برزیل و ساعت 2:30 به وقت ایران

 

نیجریه و آرژانتین ساعت ۲۲:۳۰ به وقت برزیل و ۶ صبح به وقت ایران

 

برنامه پنجمین روز رقابت های المپیک

 

والیبال ساحلی 

 

گروه بانوان

 

استرالیا و آمریکا ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت 19:30 به وقت ایران

 

برزیل و روسیه ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

لهستان و آمریکا ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

هلند و کانادا ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۳ به وقت ایران

 

آلمان و مصر ساعت ۱۸:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران

 

آلمان و سوئیس ساعت ۲۱ به وقت برزیل و ساعت ۴:۳۰ صبح به وقت ایران

 

ایتالیا و کانادا ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران 

 

والیبال ساحلی مردان

 

ایتالیا و مکزیک ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ به وقت ایران

 

هلند و شیلی ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

 

آمریکا و تونس ساعت 16:30 به وقت برزیل و ساعت 24 به وقت ایران

 

برزیل و کوبا ساعت 17:30 به وقت برزیل و ساعت1 بامداد به وقت ایران

 

لهستان و روسیه ساعت ۲۳ به وقت برزیل و ساعت ۶:۳۰  صبح به وقت ایران

 

بوکس

 

وزن ۶۰ کیلوگرم

 

هلند و چین تایپه ساعت ۸ به وقت برزیل و ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران

 

گینه نو و روسیه ساعت 11:15 به وقت برزیل و ساعت 18:45 به وقت ایران

 

مصر و الجزایر ساعت 11:30 به وقت برزیل و ساعت 19 به وقت ایران

 

هندوراس و فرانسه ساعت 17 به وقت برزیل و ساعت 00:30 بامداد به وقت ایران

 

تایلند و آرژانتین ساعت ۱۷:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۴۵ دقیقه بامداد به وقت ایران

 

ایرلند و شیلی ساعت ۱۷:۳۰  به وقت برزیل و ساعت ۱ بامداد به وقت ایران

 

وزن ۶۹ کیلو گرم 

 

 کنیا و روسیه  ساعت ۱۱:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۱۵ بامداد به وقت ایران

 

مغولستان و آرژانتین ساعت ۱۲ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ بامداد به وقت ایران

 

الجزایر و  ایرلند ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ بامداد به وقت ایران

 

لیتوانی و چین ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

 

اسپانیا و ازبکستان ساعت ۱۷:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۱۵ بامداد به وقت ایران

 

 فیجی و ارمنستان ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران

 

فرانسه و هندوراس ساعت ۱۸:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱:۴۵ بامداد به وقت ایران

 

تایلند و بلغاستان ساعت ۱۸:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۰ به وقت ایران

 

وزن 81 کیلوگرم

 

آلمان و اکوادور ساعت ۱۲:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۱۵ به وقت ایران

 

اوگاندا و انگلیس ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

 

روسیه و ونزئولا ساعت ۱۳:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۴۵ بامداد به وقت ایران

 

هلند و ایران ساعت 18:45 به وقت برزیل و ساعت 2:15 بامداد به وقت ایران

 

آذربایجان و اوکراین ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲ بامداد به وقت ایران

 

ایتالیا و بلغارستان ساعت ۱۹:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲:۱۵ بامداد به وقت ایران

 

سوار‌کاری در بخش انفرادی و در بخش تیمی ساعت 10 صبح به وقت برزیل و ساعت 17:30 به وقت ایران

 

برنامه پنجمین روز رقابت های المپیک

 

فوتبال مردان

 

فیجی و مکزیک  ساعت ۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت ایران

 

هندوراس و  پرتغال ساعت ۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۰ بامداد به وقت ایران

 

آلمان و کره جنوبی  ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ بامداد به وقت ایران

 

آرژانتین و الجزایر ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰  بامداد به وقت ایران

 

دانمارک و آفریقا جنوبی ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران

 

نیجریه و سوئد ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساعت  ۲۰:۳۰  بامداد به وقت ایران

 

برزیل و عراق ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵ بامداد به وقت ایران

 

ژاپن و کلمبیا ساعت ۲۲ به وقت برزیل و ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران

 

 هند‌بال مردان 

 

کرواسی و قطرساعت 9:30 به وقت برزیل و ساعت 17 به وقت ایران

 

سوئد  و آلمان ساعت 11:30 به وقت برزیل و ساعت 19 به وقت ایران

 

دانمارک و آرژانتین  ساعت 14:40 به وقت برزیل و ساعت 22:10 به وقت ایران

 

لهستان و برزیل ساعت 16:40 به وقت برزیل و ساعت 00:10 بامداد به وقت ایران

 

فرانسه و تونس ساعت 19:50 به وقت برزیل و ساعت 3:20 بامداد به وقت ایران

 

اسلونی و مصر ساعت 21:50 به وقت برزیل و ساعت   5:20 بامداد به وقت ایران

 

هاکی زنان

 

نیوزلند و کره جنوبی ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

ژاپن و هند ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰  به وقت ایران

 

هلند و اسپانیا ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

 

چین و آلمان ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

 

 هاکی مردان 

 

انگلیس و نیوزلند ساعت ۱۷ به وقت برزیل و ساعت ۳۰ دقیقه بامداد به وقت ایران

 

هلند و ایرلند ساعت ۱۸ به وقت برزیل و ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت ایران

 

بلژیک و برزیل ساعت ۱۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۳ بامداد به وقت ایران

 

استرالیا و اسپانیا ساعت ۲۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۴ بامداد به وقت ایران

 

قایقر‌انی

 

گروه مردان تک نفره از ساعت ۸:۳۰ تا ۸:۵۰به وقت برزیل و ساعت 16 تا 16:20 به وقت ایران

 

گروه دو نفره مردان از ساعت ۹:۳۰ تا ۹:۵۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ تا ۱۷:۲۰ به وقت ایران

 

گروه دو‌نفره مردان(دو پارو) از ساعت ۱۲ تا ۱۲:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۳۰ تا ۱۹:۵۰ به وقت ایران

 

گروه ‌LWT مردان از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۵۰  به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ تا ۱۹:۲۰ به وقت ایران

 

بخش بانوان تک نفره از ساعت ۹ تا ۹:۲۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۶:۵۰ به وقت ایران

 

دونفره بانپان ۹:۴۰ تا ۱۰:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۱۰ تا ۱۸:۴۰ به وقت ایران 

 

بخش LWT بانوان از ۱۰:۴۰ تا ۱۱:۴۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۰ تا ۱۹:۱۰ به وقت ایران 

 

قایقرانی کانو

 

انفرادی مردان ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

 

کایاک ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

 

کانو ساعت ۱۴:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۲ به وقت ایران 

 

کایاک ساعت ۱۵:۲۸ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۵۸ به وقت ایران

 

برنامه پنجمین روز رقابت های المپیک

 

شنا و شیرجه

 

بخش بانوان ساعت ۱۶ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران 

 

دوچرخه سواری

 

مسابقات جاده بانوان ساعت ۱۲:۱۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۹:۴۵ به وقت ایران

 

 ر‌اگبی زنان

 

کنیا و اسپانیا ساعت 11 به وقت برزیل و ساعت 18:30 به وقت ایران

 

نیو‌زلند و فرانسه ساعت 11:30 به وقت برزیل و ساعت 19 به وقت ایران

 

ژاپن و برزیل ساعت 12 به وقت برزیل و ساعت 19:30 به وقت ایران

 

کانادا و انگلیس ساعت 12:30 به وقت برزیل و ساعت 20 به وقت ایران

 

کلمبیا و ‌فیجی ساعت 13 به وقت برزیل و ساعت 20:30 به وقت ایران

 

استرالیا و آمریکا ساعت 13:30 به وقت برزیل و ساعت 21 به وقت ایران

 

تنیس روی میز بانوان 

 

فرانسه و پورتوربکو ساعت 9 به وقت برزیل و ساعت 16:30 به وقت ایران

 

پرتغال و ‌تایلند ساعت 9 به وقت برزیل و ساعت 16:30 به وقت ایران

 

چین تایپه و بلاروس ساعت 9 به وقت برزیل و ساعت 16:30 به وقت ایران

 

سوئد و اسلواکی  ساعت 9 به وقت برزیل و ساعت 16:30 به وقت ایران

 

روسیه و بلاروس ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

 

کره شمالی و  هنگ کنگ ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

 

هلند و تایلند ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

 

اسپانیا و لوگزامبورگ ساعت ۱۳:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۱ به وقت ایران

 

بخش مردان 

 

دانمارک و فنلاندساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰  به وقت ایران

 

انگلیس و ازبکستان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

سوئد و برزیل ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰  به وقت ایران

 

یونان و تایلند ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰  به وقت ایران

 

قطر و هنگ کنگ ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ر

 

چین تایپه و اسپانیا ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰  به وقت ایران

 

 والیبال مردان 

 

ایتالیا و فرانسه ساعت 9:20به وقت برزیل و ساعت 16:50 به وقت ایران

 

برزیل و مکزیک ساعت 11:35به وقت برزیل و ساعت 19:05 به وقت ایران

 

لهستان و مصر ساعت 15به وقت برزیل و ساعت 22:30 به وقت ایران

 

آمریکا و کانادا ساعت 17:05به وقت برزیل و ساعت 00:35 به وقت ایران

 

روسیه و کوبا  ساعت 20:30به وقت برزیل و ساعت 4بامداد به وقت ایران

 

آرژانتین و ایران ساعت 22:35به وقت برزیل و ساعت 6:05 بامداد به وقت ایران

 

برنامه پنجمین روز رقابت های المپیک

 

تنیس مردان 

 

آلمان و برزیل ساعت 10:45به وقت برزیل و ساعت 18:15 بامداد به وقت ایران

 

صربستان و انگلیس

 

صربستان و آرژانتین

 

اسپانیا و آرژانتین

 

برزیل و انگلیس

 

اسپانیا و ازبکستان ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ۱۸:۳۰ به وقت ایران 

 

برزیل و تایلند

 

اسپانیا وهلند

 

برزیل و ایتالیا

 

فرانسه و کلمبیا

 

فرانسه وچک 

 

اوروگوئه و گرجستان

 

آمریکا و فرانسه

 

اسپانیا و روسیه

 

پرتغال و هلند

 

بخش بانوان

 

آمریکا و استرالیا ساعت ۱۰:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۱۵ به وقت ایران

 

صربستان و اسپانیا

 

کلمبیا و آلمان ساعت ۱۱ به وقت برزیل و ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران

 

ایتالیا و برزیل

 

آمریکا و چک

 

چک و هنگ کنگ

 

استرالیا و لیتوانی

 

دانمارک و چک

 

استرالیا و بلژیک

 

روسیه و چین

 

ژاپن و رومانی

 

سوئد و فرانسه

 

چک و اوکراین

 

رشته وزنه برداری

 

در وزن ۵۶ کیلوگرم بخش مردان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

در وزن ۵۳ کیلو گرم بخش بانوان ساعت ۱۲:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۰ به وقت ایران

 

اهدای مدال بانوان ساعت ۱۵:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۲۴ به وقت ایران

 

اهدای مدال مردان ساعت ۱۹ به وقت برزیل و ساع ۲:۳۰ بامداد به وقت ایران

 

رشته شمشیربازی

 

بخش مردان 

 

اتریش و برزیل ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

 

ونزئولا و کانادا ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

 

مصر و برزیل ساعت ۹ به وقت برزیل و ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران

 

تونس و انگلیس ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

ایتالیا و مکزیک ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

کره جنوبی و هنگ کنگ 

 

چین و فرانسه

 

فرانسه و آلمان

 

ایتالیا و مصر

 

انگلیس و چین

 

فرانسه و ایتالیا

 

آمریکا و روسیه

 

چک و مصر

 

چین و برزیل

 

الجزایر و انگلیس

 

برنامه پنجمین روز رقابت های المپیک ریو

 

رشته جودو بخش مردان

 

وزن ۶۶ کیلوگرم 

 

بلژیک و قزاقستان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

کانادا و گینه نو ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

مغولستان و عربستان

 

فرانسه و انگلیس

 

الجزایر و سورینام

 

ازبکستان و بلاروس

 

آذربایجان و اسپانیا

 

وانواتو و اروبا

 

آلمان و ایتالیا 

 

اوکراین و پرتغال

 

دومینیکن و کنگو

 

مراکش و استرالیا

 

ژاپن و برزیل

 

جیبوتی و چین

 

اسلونی و گرجستان

 

بخش بانوان 

 

وزن ۵۳ کیلوگرم

 

اسپانیا و ترکمنستان ساعت ۱۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷:۳۰ به وقت ایران

 

فرانسه و سوئیس

 

بلاروس و آلمان

 

پرتغال و بوروندی

 

آمریکا و مغولستان

 

برزیل و تونس

 

رشته شنا ؛بخش مردان 

 

۲۰۰ متر آزاد ساعت ۱۳:۲۰ تا ۱۳:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۵۰ تا ۲۱:۱۵ به وقت ایران

 

۱۰۰ متر کرال پشت ساعت  ۱۴:۱۶ تا ۱۴:۲۸ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۴۶ تا ۲۱:۵۸ به وقت ایران

 

چهار در صد متر  ساعت ۱۵:۰۵ تا ۱۵:۱۳ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۳۵ تا ۲۲:۴۳ به وقت ایران

 

بخش بانوان

 

۱۰۰ متر کرال پشت ساعت ۱۳ تا ۱۳:۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۰:۳۰ تا ۲۰:۴۴ به وقت ایران

 

۱۰۰ متر بانوان ساعت ۱۳:۵۶ تا ۱۴::۱۴ به وقت برزیل و ساعت ۲۱:۲۶ تا ۲۱:۴۱ به وقت ایران 

 

۴۰۰ متر آزاد ساعت ۱۴:۳۳ تا ۱۴:۵۱ به وقت برزیل و ساعت ۲۲:۰۳ تا ۲۲:۲۱ به وقت ایران

 

اهدای مدال بانوان ۲۲:۰۳ به وقت برزیل و ۵:۳۳ صبح به وقت ایران 

 

رشته تیراندازی

 

بخش بانوان ساعت ۹ به وقت برزیل و ۱۶:۳۰ به وقت ایران

 

اهدای مدال ساعت ۱۵:۱۱ به وقت برزیل و ۲۳:۴۱ به وقت ایران

 

بخش مردان ساعت ۹:۳۰ به وقت برزیل و ساعت ۱۷ به وقت ایران

 

اهدای مدال ساعت ۱۵:۴۵ به وقت برزیل و ساعت ۲۳:۵۵ به وقت ایران مدال مردان ۲۲:۱۱ به وقت برزیل و ۵:۴۱ صبح به وقت ایران

 

 

انتهای پیام/