رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور- تهران

مازندران عنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان کشور را بدست آورد /

به گزارش سرویس کشتی فرتاک ورزشی، رقابت های کشتی آزاد پیشکسوتان قهرمانی کشور، یادواره مرحوم استاد سید جواد رفوگر، روزهای 28 و 29 تیرماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد و در پایان تیم مازندران در مجموع هفت گروه سنی به مقام قهرمانی رسید.

رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها به شرح زیر است:

رده بندی انفرادی:

کشتی آزاد گروه A

58 کیلوگرم: 1- علیرضا رستگار (فارس) 2- سعید قاسم نژاد (مازندران) 3- آراس هنرمند (کردستان) و اصغر غفاری (همدان)

63 کیلوگرم: 1- حسین رومیایی (همدان) 2- حسین اکبری (گیلان) 3- سیاوش رهنورد (آذربایجان غربی) و علیرضا شربتی (گلستان)

69 کیلوگرم: 1- وحید دژم خو (آذربایجان شرقی) 2- مهدی سلاح ورزی (ایلام) 3- حسین بهرام نژاد (البرز) و اصغر عزیان زندی (قم)

76 کیلوگرم: 1- داود قلی پور (تهران الف) 2- جواد صمدی روشن (همدان) 3- محمد قاسم جمال لیوانی (گلستان) و سعید ملکی (زنجان)

85 کیلوگرم: 1- رضا پیوندی (همدان) 2- آرش برزگر (خراسان شمالی) 3- محمدعلی بچه سقا (فارس) و عباس اسلامی (مازندران)

97 کیلوگرم: 1- سید ابراهیم اوصیاء (مازندران) 2- یوسف جهانی (آذربایجان شرقی) 3- پیام بارقی (آذربایجان غربی) و محسن زراعتی (اصفهان)

130 کیلوگرم: 1- محمد جواد استواری (کرمانشاه) 2- غلامحسین هادی (آذربایجان شرقی) 3- حجت جهانگیری (آذربایجان غربی) و فریبرز ثمربخش (فارس)

کشتی آزاد گروه B

58 کیلوگرم: 1- احمد نظری (لرستان) 2- جواد مازنی (گلستان) 3- مهرداد امینی (کرمانشاه) و اژدر سوسنی (گیلان)

63 کیلوگرم: 1- بهزاد نعمتیان (سمنان) 2- میکائیل مرادی (تهران الف) 3- وجی علیمی (گلستان) و مصطفی پاشایی (کردستان)

69 کیلوگرم: 1- اسماعیل فتحعلی نژاد (اصفهان) 2- محسن ملکی (مازندران) 3- رضا اکبرزاده وظیفه دان (خراسان رضوی) و حسین شادمانی فر (سیستان و بلوچستان)

76 کیلوگرم: 1- کاظم بابایی (مازندران) 2- حسین هاشمی (قزوین) 3- صارم شیرازی (کرمانشاه) و مرتضی نورستانی (تهران الف)

85 کیلوگرم: 1- محمدرضا عمران (مازندران) 2- سید اشرف رضوی (کردستان) 3- شاپور سعدی نژاد (کیش) و حمیدرضا وثوقیان (خراسان رضوی)

98 کیلوگرم: 1- سهراب رحمت آبادی (کرمانشاه) 2- محمد کمروند (همدان) 3- جواد فرامرزی (کهکیلویه و بویراحمد) و بابک حیدری (سیستان و بلوچستان)

130 کیلوگرم: 1- محمد نیکونژاد (خراسان شمالی) 2- یوسف خداکرمی (آذربایجان شرقی) 3- امید صفار (گلستان) و خسرو اروجی (توابع تهران)

 

کشتی آزاد گروه C

58 کیلوگرم: 1- نصرت اله صادقی (کهکیلویه و بویراحمد) 2- محمدرضا بهبودی (تهران الف) 3- کیانوش دینوری (سیستان و بلوچستان) 4- حجت اله شیخی (کرمانشاه)

63 کیلوگرم: 1- مصطفی قلعه شاهینی (کرمانشاه) 2-  علی صالحانی (اصفهان) 3- عظیم همتی (سمنان) و حسین آخوندی (مازندران)

69 کیلوگرم: 1- حمید ربیعی کناری (مازندران) 2- نوروز کاویانپور (خراسان شمالی) 3- بهمن سهرابی (کرمانشاه) و ایوب حسینی (سیستان و بلوچستان)

76 کیلوگرم: 1- کاظم نریمانی (مازندران) 2- محمد میری (خراسان شمالی) 3- ابراهیم حسن پسندی (گیلان) و کیوان خسروی (سیستان و بلوچستان)

85 کیلوگرم: 1- علیرضا رحمتی (البرز) 2- مصطفی نظافت (توابع تهران) 3- حسن جعفریان (مازندران) و رحمان فاقدی (آذربایجان شرقی)

97 کیلوگرم: 1- جلیل عبدالملکی (کیش) 2- خسرو زارعی (آذربایجان شرقی) 3- علی محمد مالمیر (همدان) و مسعود حق شناس (کرمانشاه)

130 کیلوگرم: 1- منصور خطیبی (تهران الف) 2- حسین کاظمی (اصفهان) 3- فریبرز امیری (کرمانشاه) و آرش ناصری منش (مرکزی)

 

کشتی آزاد گروه D

58 کیلوگرم: 1- اسداله احمدی (سیستان و بلوچستان) 2- جواد کلانی (لرستان) 3- مجید عبدالعظیمی (اصفهان) و حسام الدین حسینی (کرمانشاه)

63 کیلوگرم: 1- محمدرضا جعفرلو (تهران الف) 2- ناصر تیماجچی (آذربایجان غربی) 3- جلال نعیمی کمال آبادی (هرمزگان) و حمید خدادای (مرکزی)

69 کیلوگرم: 1- عباس رفیعی (فارس) 2- صمد خانپناه (تهران ب) 3- محمدرضا قائدی (زنجان) و محمدعلی آقایان (گلستان)

76 کیلوگرم: 1- رسول آتشی (اردبیل) 2- حمید میری (کرمانشاه) 3- محمد صمدی (همدان) و یداله داداشی (تهران الف)

85 کیلوگرم: 1- صمد نژادی (کرمان) 2- نصراله چتر سفید (مازندران) 3- بیژن صحرایی (فارس) و جواد بنی نصرت (آذربایجان شرقی)

97 کیلوگرم: 1- داود بنی نصرت (آذربایجان شرقی) 2- عزت اله رنجبر (مازندران) 3- علی خالوندی (توابع تهران) و ساسان اندامی (تهران ب)

130 کیلوگرم: 1- مرتضی زمانی (مرکزی) 2- جبار سلمانی (تهران ب) 3- اسماعیل نقره علی پور (گیلان) و یوسف ترابی (البرز)

 

کشتی آزاد گروه E

58 کیلوگرم: 1- روح اله مهدوی (لرستان) 2- خسرو رشیدی (کرمانشاه) 3- بهمن علیزاده (مازندران) و مهدی احمدزاده (فارس)

63 کیلوگرم: 1- خیراله فتاحی (کرمانشاه) 2- سلیمان ابوذرزاده (مازندران) 3- قاسم مفوض (همدان) و حمیدرضا رفعتی (فارس)

69 کیلوگرم: 1- شادعلی طاهری (کردستان) 2- داریوش صیدی (کرمانشاه) 3- اسماعیل پوریوسف (مازندران) و سیاوش آفتابی (قزوین)

76 کیلوگرم: 1- عقیل حیدری (مازندران) 2- بهرام اختراعی (کرمانشاه) 3- صادق علیدادی (ایلام) و منوچهر یوسفی (گلستان)

85 کیلوگرم: 1- بهروز الماسی (کرمانشاه) 2- محمدنقی امیدی (ایلام) 3- فرامرز بوداغی (مازندران) و رمضان خلیل پور (اصفهان)

97 کیلوگرم: 1- بختیار خوش تینت (تهران الف) 2- اصغر منوچهری (مازندران) 3- غلامرضا موبر (لرستان) و رضا قلعه کهنه (کرمانشاه)

130 کیلوگرم: 1- اکبر افراشته (تهران) 2- علی عسگر یزدانی (مازندران)

 

کشتی آزاد گروه F

58 کیلوگرم: 1- ناصر رحیم زاده (خراسان رضوی) 2- احمد کولیوند (لرستان) 3- حجت اله شهبازی (تهران الف) 4- اکبر نوری (اصفهان)

63 کیلوگرم: 1- حمزه بخشی(گلستان) 2- عبدالباقی ذکبی (مازندران) 3- عباس جان محمدی (تهران الف) و محمدتقی رجا (گیلان)

69 کیلوگرم: 1- صادق لاریجانی (مازندران) 2- جعفر حسین یزدی (تهران الف) 3- خسرو غلامی (کرمانشاه) و حمید رسولی (آذربایجان شرقی)

76 کیلوگرم: 1- علی اصغر احمدی (همدان) 2- علی اکبر کریم پور (مازندران) 3- علی مراد کرد (کرمان) و یوسف علی قربانی (گیلان)

85 کیلوگرم: 1- محمود قنبری (تهران الف) 2- مرتضی جابری (توابع تهران) 3- شهاب الدین بهزادپور (کردستان) و امان اله حقیقی (کرمانشاه)

97 کیلوگرم: 1- محمدعلی پیشوا (کردستان) 2- محمدجواد سمرقندی (کرمانشاه) 3- علی نوشاد حقیقی (گیلان) 4- کریم کریمی (مازندران)

130 کیلوگرم: 1- مجتبی میرجعفری (مازندران) 2- حسین غلامی نژاد (تهران الف) 3- پرویز ارشدی (تهران ب)

 

کشتی آزاد گروه G

58 کیلوگرم: 1- اکبر عبادی (گیلان) 2- خسرو میمنی (تهران الف) 3- صحبت فرهادی (کرمانشاه) 4- مهدی رئیسی (خراسان رضوی)

63 کیلوگرم: 1- حسین انصاری (تهران الف) 2- علی اکبر بهروش (سیستان و بلوچستان) 3- بهزاد پنجه زاده (کرمانشاه) 4- فتح اله فدایی (اصفهان)

69 کیلوگرم: 1- محمود امیرخانلو (گلستان) 2- سید محمدعلی نوران (یزد) 3- تقی کشاورز (قزوین) و تیمور بابایی (تهران الف)

76 کیلوگرم: 1- احمد مریخی (آذربایجان شرقی) 2- نقدعلی ملکی (زنجان) 3- محمد کریم ثریا آسا (فارس) 4- حسین زاد فلاح (البرز)

85 کیلوگرم: 1- رستم بینا (گیلان) 2- محمدحسن بهنود (مازندران) 3- عبدالعظیم ماسالی (تهران الف) و جلال پیشکاری (کردستان)

98 کیلوگرم: 1- رحمت اله شریفی (گیلان) 2- محمدحسین بابایی (مرکزی)

130 کیلوگرم: بدون شرکت کننده

رده بندی کلی تیمی: 1- مازندران 296 امتیاز 2- تهران 238 امتیاز 3- کرمانشاه 232 امتیاز 4- گیلان 141

 

نادر نجفی: خبرنگار فرتاک ورزشی

 

انتهای پیام/